Wij zijn REZ Dakveiligheid B.V.

Wij zetten ons in voor een valveilig Nederland. De risico’s die het werken op hoogte met zich meebrengen willen wij zo klein als mogelijk maken. Wij vinden het onacceptabel dat er door financiële redenen nog steeds mensen zijn die zonder valbeveiliging op hoogte werken. Daarom hebben wij een compleet andere insteek dan onze concurrenten.

Onze producten zijn van hoge kwaliteit, terwijl de prijs gemiddeld tussen de 20-40% lager ligt dan die van onze concurrenten. Dit komt doordat wij een eigen productlijn ontworpen, ontwikkeld en gefabriceerd hebben. Onze producten voldoen aan de voor het betreffende product relevante normen en eisen.

REZ Dakveiligheid BV staat voor:

  • Eerlijk, vrijblijvend advies
  • Transparantie
  • Eenvoud in veiligheid
  • Beste prijs-kwaliteit verhouding
  • Snelle dienstverlening
  • Klantgerichte aanpak

Zie ook referenties

Nu bekijken

Wij staan voor u klaar!

wij-staan-voor-u-klaar